A világ legnagyobb reklámja egyre inkább felerősödik, noha a megrendelője már régóta eltűnt a színből.

Az elmúlt évszázad során a reklámok özöne lepte el a világot, így szinte minden egyes lépésünknél találkozunk egy terméket hirdető felirattal, képpel vagy csupán egy logóval. Ezek közül sokan már régóta nem működő vállalatokhoz, elavult technikai eszközökhöz, vagy éppen bezárt éttermekhez kötődnek, ám valamilyen oknál fogva mégis megmaradtak az utcaképben, vagy a táj egy-egy szegletében.
Így járt a világ legnagyobb reklámja is, ami az 1852-ben, hintógyárként életre hívott Studebakerhez kötődik. A német emigránsok által alapított cég nevét a világ az autói miatt ismerte meg, hiszen az 1902-től elektromos, 1904-től pedig benzinüzemű járműveket gyártó vállalat több mint hatvan éveken át vette ki a részét az automobilizmus fejlődéséből.
A legendás autómárka, a Studebaker, amely számos ikonikus modellt alkotott, végül 1968-ban kénytelen volt lehúzni a rolót. Az utolsó napjaikban gyártott járműveik azonban nem tűntek el nyomtalanul; részeik három különböző vállalatba integrálódtak, így tovább éltek a motorok zümmögésében. A Studebaker neve még mindig él, hiszen a gyűjtők szenvedélyes kezei között fellelhető autók mellett egy hatalmas felirat is őrzi a múlt dicsőségét:
A gyár 1926-ban vásárolta meg az Indiana állambeli New Carlisle-ben lévő 350 hektáros területet, amin néhány hónap múlva a világ első igazi autós tesztpályáját hozták létre, benne vizes részekkel, meredek emelkedőkkel és lejtőkkel, illetve a különböző balesetek szimulálását is lehetővé tévő szakaszokkal.
A Fiat torinói gyárának tetejére helyezett meglepő megoldást egyetlen évvel megelőző pályát végül negyven éven át tartották működésben, mellette pedig lassan kinőtt az 1937-1938-ban elültetett nyolcezer fenyő, a cég nevét mutatva a környék felett átrepülőknek.
A repülőipar robbanásszerű fejlődésének emlékét megörökíteni kívánó, egyben a világ legnagyobb hirdetésének címét is magáénak tudni vágyó Studebaker egykori otthona és felirata mára védett örökséggé vált. Ezáltal a fennmaradása garantált, és az erdősávon bárki szabadon sétálhat, megcsodálva a múlt e fontos szegletét.